Smilla hovězí konzerva 6x 400 g

Plnohodnotné krmivo bez obilnin, s hovězím masem a s kuřecím, důležitými vitamíny a taurinem.

Skladem
Kód: 0025
225 Kč
Kategorie: Krmivo pro kočky

Váš kočičí mazlíček již netrpělivě očekává svou porci vlhkého krmiva? Smilla je prvotřídní, bezobilninové kompletní krmivo, které Vaší kočce dopřeje jedinečný gurmánský zážitek. Krmivo Smilla je k dostání v různých příchutích - pro každý kočičí jazýček něco. Do krmiva nebyl přidán žádný cukr, ochucovadla, konzervační látky, sója ani laktózaPřírodní přísady, zdravé vitamíny a důležitý taurin poskytnou kočce všechny nezbytné živiny.

Smilla hovězí konzerva kočce nejen dopřává neodolatelnou chuť, ale také zdravou a výváženou výživu. Dodává jí všechny nezbytné cenné živiny. 

Vlastnosti krmiva Smilla hovězí konzerva v krátkém přehledu:

 • Bezobilninové a bez lepku:
  Bezobilninové složení krmiva Smilla zbytečně nezatěžuje trávení. trávicí systém koček neumí zpracovat větší množství obilnin. Smilla také neobsahuje žádný lepek.
 • S vitamíny a minerálními látkami:
  Vitamíny a minerální látky jsou ve výživě koček nezbytné. Vitamín D napomáhá např. regulaci obsahu vápníku, který je důležitý pro stavbu kostí. Vitamíny A a E přispívají k ostrému zraku a zdravému srdci.
 • S taurinem:
  Taurin je pro kočky nezbytný, protože si ho jejich organismus nedokáže sám vyprodukovat v potřebném množství. Taurin přispívá k dobrému zraku a zdravému srdci.
 • Šetrná výroba:
  Pečlivě vybrané suroviny se nejprve plní za studena a poté pomalu vaří, aby zůstala uchována původní, jedinečná chuť.
 • Neobsahuje přidaný cukr, ochucovadla a konzervační látky:
  Smilla hovězí konzerva neobsahuje přidaný cukr, ochucovadla ani konzervační látky.
Zpět do obchodu